Fotoğrafçılık Eğitimi

Fotoğrafçılık Eğitimlerimizde, fotoğrafçılık sektörünün inceliklerini öğrenmek isteyen kişiler için düzenlenen bir online ve yüzyüze eğitim programıdır. Fotoğrafçılık Kursu bitiminde katılımcılar iyi bir fotoğraf çekmek için kullanılan teknikleri, fotoğraf makinesinin ayarları gibi birçok bilgiyi öğrenmektedir. Böylece kişi, fotoğrafçılık mesleğini yapmak için önemli bir adım atmış olur.

Fotoğraf derslerimizi online eğitimin yanı sıra bilgileri pekiştirmek amacıyla  yüz yüze de bir ders programı oluşturulup fotoğraf çekimlerine çeşitli mekanlara gezi niteliğinde gidilir.

Fotoğrafçılık Eğitimi sonunda kişi tarafımızdan bir adet hem online hemde basılı olarak prestij amacıyla sertifika almaktadır. Bu sertifikalar, kişinin fotoğrafçılık alanında belli bir bilgiye sahip olduğunu kanıtlamasını sağlamakta ve bu alanda yaptığı iş başvurularında avantajlı konuma gelmesine yardımcı olmaktadır.

Kimler Katılabilir?
  • Fotoğrafçı olmak isteyen kişiler,
  • Fotoğraf editörü olmak isteyenler,
  • Fotoğraf sanatçısı olmak isteyen kişiler,
  • Fotoğraf makinesinin nasıl kullanıldığını öğrenmek isteyenler,
  • Farklı çekim teknikleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler,
  • Fotoğrafçılık alanına ilgi duyan herkes.
Fotoğrafçılık Kursu Dersleri Nasıl Gerçekleştirilmektedir?

Fotoğrafçılık Kursu, Aytunç Baskan Creative Agency bünyesinde online eğitim metodu ile düzenlenmektedir. Fotoğrafçılık Eğitimi dersleri, fotoğrafçılık alanında uzman bir eğitmen eşliğinde online olarak gerçekleştirilir. Dersler, online eğitim sistemi modeli ile ders programı ve takvimine uygun gerçekleşmektedir. Ders programı ve çalışma takvimi için eğitime kaydolmak gerekmektedir. Fotoğrafçılık Kursu’nda derslerin online ortamda yapılması, kişiye zamandan tasarruf ederek bulunduğu mekan fark etmeksizin eğitime katılma imkanı vermektedir.

Sohbeti Başlat
Canlı Destek
Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve/ya yeni sipariş oluşturmak için bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.